csqQnaTCvTa5egBY

У коментарі ЗМІСТу екс-міський голова Полтави розповів про перебіг оскарження рішення Полтавського адмінсуду, ситуацію в коаліції депутатів міськради а також за кого, можливо, голосуватиме на президентських виборах.

Олександр Мамай розповів, що апеляцію в справі поновлення на посаді міського голови подав ще до новорічних свят, але не знає, коли суд призначить засідання:

«Справа уже в Харкові, в апеляції, тільки ще не призначена дата розгляду. У реєстрі Полтавського окружного адмінсуду видно, що справу вже відправили до Харкова. Напевне, засідання призначать на днях, але ще не знаю».

Також Олександр Мамай висловив свою думку з приводу роботи коаліції полтавських депутатів:

«Я не знаю, що у них там, так як інформацію чую тільки з пліток. Але скажу так: що в селі, що в місті, що в області й державі повинен керувати один. А інші йому повинні допомагати. А гуртове – то чортове».

Наостанок екс-міський голова додав, що на президентських виборах, найімовірніше, голосуватиме кандидата від партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрія Бойка:

«Я ще точно не визначився, але, гадаю, що в першому підтримаю мабуть таки Юрія Бойка. І якщо він вийде до другого туру – то і там проголосую за нього. Але поки ще хтозна».

Раніше ЗМІСТ розповідав про керівників обласного виборчого штабу Юрія Бойка в Полтавській області.

Нагадаємо, Олександра Мамая позбавили посади під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради. «За» звільнення мера проголосували всі присутні 29 депутатів.

Loading...