IMG_4813

На виставці «Віра, Надія, Любов: Мистецтво заради життя» показали 17 авторських робіт учасника «гадяцького сафарі», який отримав поранення під час бойових дій.

Мистецтвознавці на виставці назвали ці роботи терапевтичними. Побачити виставку можна у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського (кабінет 313). Виставка триватиме до 4 серпня.

Олександр Сиваш –  голова громадських організацій «Єдиний центр допомоги учасникам АТО» та «Гадяцька Народна Рада». Також очолює гадяцький осередок Всеукраїнського об’єднання «Свобода». У квітні згідно з Указом Президента України захисника відзначили орденом «За мужність» III ступеня за участь у «гадяцькому сафарі».

 Його роботи можна побачити у фоторепортажі ЗМІСТу:

Учасники гадяцького сафарі переконані, що завдяки їхнім діям збережений Миргород і навіть Київ, бо якби ця колона пройшла до столиці, її було б значно важче захистити. Але під час цих подій загинула людина, ще кілька людей отримали серйозні поранення. Ціна за свободу Гадяча, Полтави, Києва та Європи насправді дуже висока. Про перебіг подій ми розповідали зі слів активного учасника.

Loading...