iE8CYZzfM3m5OOJo

Олександр Хижняк став найкращим боксером світу 2017 року за версією Міжнародної боксерської асоціації (IBA). Як повідомляють на Facebook-сторінці Федерації боксу України, церемонія нагородження відбулася у рамках Всесвітнього боксерського форуму в Сочі. На заході були присутні керівники Міжнародної боксерської Асоціації, президенти усіх професійних боксерських організацій, провідні спортсмени, функціонери та діячі боксу. «Подібні нагороди – неабиякий стимул […]

Олександр Хижняк став найкращим боксером світу 2017 року за версією Міжнародної боксерської асоціації (IBA).

Як повідомляють на Facebook-сторінці Федерації боксу України, церемонія нагородження відбулася у рамках Всесвітнього боксерського форуму в Сочі. На заході були присутні керівники Міжнародної боксерської Асоціації, президенти усіх професійних боксерських організацій, провідні спортсмени, функціонери та діячі боксу.

Під час нагородження (Джерело - соцмережі)

«Подібні нагороди неабиякий стимул для того, щоб ще з більшою мотивацією працювати задля здобуття нових вершин. Моя головна мета – нагорода Олімпійських ігор і зроблю все від себе можливе аби якомога краще підготуватися до ліцензійного чемпіонату світу 2019 року та здобути перепустку на Олімпіаду Токіо-2020», – говорить Олександр Хижняк.

Відео з церемонії нагородження, опубліковане на YouTube каналі Федерації боксу України:

За даними ФБУ, останній раз боксер з України отримував таку нагороду сім років тому (у 2011 році). Тоді її найкращим боксером визнали Олександра Усика.

Нагадаємо, полтавець Олександр Хижняк упродовж 2017 року виборював золоті нагороди на провідних боксерських змаганнях. Спочатку він став чемпіоном Європи у віковій категорії до 22 років, потім став найкращим боксером на Чемпіонаті Європи у Харкові, а згодом здобув золото світової першості у Гамбурзі.

Loading...