af5r5JUNxMIfNOY6

Плани ліквідувати окреме підприємство парк «Перемога» з’явилися під час роботи на засіданнях депутатських комісій. Невдовзі з’явився проєкт рішення про передачу парку комунальному підприємству «Декоративні культури».

Це необхідно для скорочення витрат на заробітні плати керівництву парку, окремій бухгалтерії тощо. Про це розповів ЗМІСТу 4 березня заступник начальника Управління житлово-комунального господарства Костянтин Малько.

За його словами, ліквідовувати підприємство вирішили для впорядкування системи догляду за скверами і парками Полтави. Також це потрібно для економії бюджетних ресурсів:

«Коли постає питання прибирання того ж снігу у парку з’являються непорозуміння, бо у підприємства парку техніки немає і там все одно працюють від "Декоративних культур". Ліквідовувати підприємство вирішили, щоб навести лад і підпорядкувати всі парки одному підприємству».

Якщо депутати підтримають ліквідацію комунального парку «перемога» розпочнеться процедура ліквідації. Потім почнуть працювати з ліквідаційним балансом, передаватимуть майно «Декоративним культурам» після інвентаризації.

Керівні посади у парку скорочуватимуть, а деяких працівників переведуть у структуру іншого підприємства. Малько говорить, що ця процедура досить тривала і продовжуватиметься кілька місяців. Після ліквідації окремого підприємства парку «Перемога» не планують скасовувати заходи, які там планували тощо.

Loading...