Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – reporters.media. Фото – Владислав Мусієнко

Упродовж вересня на Полтавщині почали фіксувати підйом захворюваності на COVID-19. ЗМІСТ проаналізував основні показники поширення хвороби областю.

За останніми даними, на Полтавщині під час карантину зареєстрували 207 тисяч 112 інфікованих коронавірусом, зокрема понад 7 тисяч – восени.

Стрибок захворюваності на COVID-19 на Полтавщині розпочався в другій половині вересня.

Про поширення коронавірусу свідчить зростання показника захворюваності. Станом на кінець серпня та до середини вересня він був нижчий за середній по Україні, однак у період з 12 до 18 вересня наблизився до нього й почав зростати.

За інформацією Полтавського обласного центру контролю та профілактики хвороб, динаміка підтверджених випадків інфікування має тенденцію до зростання. Внесена за датами виникнення кількість підозр зростає щотижня, починаючи з 12 вересня.

Майже в 7 разів з кінця серпня зросла кількість хворих, яку щотижня реєструють на Полтавщині: з 384 до 2 тисяч 680 інфікованих.

На Полтавщині також фіксують зростання смертності від ускладнень коронавірусної хвороби. За останні 5 тижнів зареєстрували 24 смерті пацієнтів із COVID-19.

Зростання захворюваності на коронавірус в Україні виказує тенденцію до сповільнення. За період з 26 вересня по 2 жовтня середнє для областей зростання захворюваності на COVID-19 було на рівні 3%, тоді як на Полтавщині – 19%.

Нагадаємо, що в лікарнях Полтавщини 98% хворих на COVID-19 не мають щеплень.

Loading...