Обкладинка_свічка_1 _ 22.11.22 _1

Воїн Станіслав Кратнов загинув 17 травня в селищі Десна на Чернігівщині під час виконання військових обов’язків. Унаслідок російського ракетного удару він отримав опіки 90% поверхні тіла.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Зіньківської міської ради 22 листопада.

Станіслав Картнов був солдатом обслуги гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи. На момент початку повномасштабного вторгнення росії мешкав у Харкові, звідки, рятуючи дружину та сина, приїхав до матері в Зіньків. 20 квітня пішов добровольцем до лав Збройних Сил України.

Народився Станіслав Картнов 12 вересня 1974 року в Костромі. У 3 роки за рекомендацією лікарів з родиною переїхав до Полтави, де закінчив школу №27. Згодом вступив до кулінарного училища, потім проходив службу в ракетних військах у Хмельницькому. 

Зі слів сестри загиблого воїна Анастасії, у 1992 році Станіслав Картнов переїхав до Зінькова, де одружився. Шлюб не склався, тож чоловік поїхав працювати до Харкова, де одружився вдруге. Разом із дружиною прожив 10 років, виховуючи сина.

Майже все життя Станіслав Картнов прожив в Україні. Він поклав життя за її свободу та майбутнє свого сина. У воїна залишилися мама, дружина, син, сестра та брат. Поховали Станіслава Кратнова на кладовищі у Харкові.

Вічна пам’ять захисникові України.

Внаслідок ракетного обстрілу навчального центру «Десна» загинув Юрій Баранець з Полтавщини.

Євген Перепелиця з Полтави загинув внаслідок ракетного обстрілу  російською армією Десни.

Loading...