Патрульні зупинили у Полтаві водія з підробленими документами про медогляд

Автор: Каріна Тютюнник, 1 лютого, 16:56

Фото: Вилучені документи (Джерело - соцмережі)


Слідом за затриманням на хабарі полтавського перевізника Юрія Лупаєнка, поліція виявила водія маршрутного автобусу з цілим стосом фіктивних документів про проходження технічних та медичних оглядів. Причому, на вилучених шляхових листах були нанесені штампи ПП «ЛЮГ», керівником якого не так давно значився Лупаєнко.

Як повідомляють на Facebook-сторінці патрульної поліції Полтавщини, сьогодні зранку на перехресті вулиць Сєрьогіна та Київське шосе поліціянти зупинили маршрутний автобус «Рута». Причиною цього стали явні ознаки технічної несправності автобусу.

Патрульні зупинили автобус для перевірки (Джерело - соцмережі)

Під час перевірки документів інспектори виявили у кабіні автобуса більше 30-ти шляхових листів з печатками про проходження щоденних обов’язкових передрейсових медичних оглядів та контролю технічного засобу без дати проходження. Як повідомляє «Лтава», на знайдених листах стояли штампи приватного підприємства «ЛЮГ».

Вилучені документи (Джерело - www.youtube.com)

За словами інспектора рота №2 батальйону УПП в Полтавській області Максима Мажуги, водій автобуса повідомив поліціянтам, що дорожні листи йому надав начальник. І дорожні листи він мав заповнювати самостійно, оскільки виїжджає з автобусного парку дуже рано і лікарі та механіки не встигають приходити на роботу, щоб здійснити перевірку.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Відео зі сторінки Facebook патрульної поліції Полтавщини:

Опублікована: 1 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація