Передати враження через колір. У Полтаві відкрили виставку експресіоністичного живопису (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Анастасія Добряк, 17 січня, 17:30

Фото: У Полтаві відкрили виставку експресіоністичного живопису


У четвер, 17 січня, художниця Олена Зозуля презентувала першу персональну виставку «Прогулянка з Матісом, або серпневі сни».

У Полтаві відкрили виставку експресіоністичного живопису

У Полтавському літературно-меморіальному музеї імені Котляревського художниця представила 13 картин. Олена Зозуля говорить, що насправді робіт в неї набагато більше, тому обрати виставкові було складно:

«Я рада, що хоча б частину з них мені вдалося презентувати. Сьогодні до мене прийшло так багато людей, і це дуже приємно. Я хочу всіх-всіх обійняти і подякувати, що вони сьогодні тут».

Над своїми роботами Олена Зозуля працює спонтанно, бо намагається передати свої враження. У роботах використовує лише силу кольору, яку поєднує зі світлом. Один з гостей, художник Віктор Володько розповів, що коли починаюча художниця бере приклад з відомого митця – це дуже гарний початок:

«Я позитивно ставлюсь до моментів, коли молодий художник вчиться у визнаного метра живопису. Виставка Олени показала мені, що вона на правильному шляху, бо тільки після наслідування відомого митця вона зможе віднайти власний стиль. Наслідування Матісса тут лише у техніках, сюжети належать їй».

У Полтаві відкрили виставку експресіоністичного живопису

Олена Зозуля активною малює з 2008-го року. У майбутньому планує організувати виставку у Полтавському художньому музеї імені Ярошенка.

У Полтаві відкрили виставку експресіоністичного живопису

Експозиція триватиме місяць,до середини лютого, тому кожен бажаючий має змогу доторкнутися до вражень, які хотіла передати художниця.

У Полтаві відкрили виставку експресіоністичного живопису

Фото Анастасії Добряк   

Опублікована: 17 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація