Переможний гол. У Полтаві відбудеться друга гра інклюзивного проекту

Автор: Анастасія Добряк, 13 червня, 16:28

Фото: Перший захід у рамках інклюзивного проекту (Джерело – сторінка Управління сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому у facebook)


У п’ятницю, 14 червня, о 17:00 на стадіоні «Динамо» пройде футбольно-спортивний захід для дітей з інвалідністю.

Перша гра проекту «Переможний гол» відбулася у суботу, 8 червня. Як повідомив волонтерський загін «Єдність», ініціатива спрямована на підтримку дітей з інвалідністю та їхніх батьків.

«Ми прагнемо зруйнувати стереотипи щодо дітей з інвалідністю та усунути дискримінацію їх у суспільстві. Наша мета – соціальна адаптація, психологічнна підтримка, мобілізація духовних сил і розкриття прихованих можливостей діток», - наголошують волонтери.

Перший захід у рамках інклюзивного проекту (Джерело – сторінка Управління сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому у facebook)

На учасників другого заходу в рамках «Переможного голу» чекають:

  • розминка-флешмоб;
  • знайомство з волонтерами;
  • спортивні майстер-класи;
  • подарунки;
  • гра у футбол.

Організатори запрошують всіх бажаючих допомогти зруйнувати ізольованість дітей з інвалідністю, подарувати їм позитивні емоції, радість та віру в себе.

Перший захід у рамках інклюзивного проекту (Джерело – сторінка Управління сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому у facebook)

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина взяла участь у футбольно-спортивному заході, потрібно зареєструватися за телефоном +380671600035 (Олександр).

Опублікована: 13 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація