tr0huaoxoac9w6c0

«Полтававодоканал» оцінив ремонт колектору на вул. Київське шосе, 70-А у 4 млн 942 тис. грн. Саме на цю адресу планують перевезти ринок «Оптовичок» з центру міста.

Про це стало відомо 10 червня з ресурсу публічних закупівель. У пресслужбі «Полтававодоканалу» повідомили, що ремонтуватимуть колектор на ділянці, куди планують переносити ринок. Зараз там автостоянка, але водоканал ремонтуватиме колектор на ділянці, яку не охоплюють угоди про роботу автостоянки.

Роботи виконає ТОВ «Полтава будкомплекс». Ця компанія ремонтує колектор, де торік у Полтаві загинула двірничка.

У травні стало відомо, що полтавська влада планує скасувати рішення про перенесення ринку «Оптовичок» на вул. Київське шосе, 70. Після цього змінять цільове призначення землі на цій адресі.

Фактично на вул. Київське шосе, 70 знаходиться автостоянка, а за документами – ринок. Щоб платити менше податків, влада змінить на сесії призначення.

Наразі ситуація така:

  • ринок «Оптовичок» продовжує працювати біля Центрального ринку. Іншого міс ця, окрім авто стоянки на вул. Київське шосе, 70, влада не має тому чекає доки «Полтававодоканал» відремонтує колектор;
  • автостоянка продовжує працювати на ділянці на вул. Київське шосе, 70;
  • «Полтававодоканал» знайшов майже 5 млн грн для ремонту колектору і тільки планує ремонт.

У перспективі на Київське шосе, 70 планують все ж перенести комунальний ринок з вул. Новий базар. Процедуру перенесення розпочали у січні 2020 року. Тоді розв’язували юридичні проблеми з приватним підприємцем, який поклав асфальт та встановив огорожу на території, де має з'явитися ринок.

Завдяки перенесенню ринку з центру Полтави вдалося б розвантажити прилеглі до Центрального ринку вулиці та спростити рух. Також розв’яжеться питання з незаконною торгівлею на вул. Чорновола та інших прилеглих вулицях.

Переїзд ринку вигідний для продавців-оптовиків, адже їхні постійні клієнти приїжджають з району і їм не потрібно буде їздити містом, аби купити необхідне.

Якщо рішення про перенесення не скасують і «Овочевий» перевезуть на трасу Київ-Харків, на нинішньому місці можна буде облаштувати павільйони для підприємців, які незаконно продають товари на прилеглих до Центрального ринку вулицях.

Loading...