IMG_20210513_082717

У Полтаві діють обмеження на кількість людей у громадському транспорті. Через це на зупинках в години пік перебувають десятки пасажирів.

Після послаблення карантину у Полтаві дозволили перевезення пасажирів у громадському транспорті у межах кількості сидячих місць. Скасували проїзд за спецперепустками, повернули навчання всіх класів у школах. Завдяки цьому збільшився пасажиропотік, але кількість транспорту на маршрутах, ймовірно, залишилась на тому ж рівні.

Наразі в години пік у Полтаві на зупинках громадського транспорту збираються люди, не всі з яких дотримуються соціальної дистанції та маскового режиму. Про це говорив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак під час апаратної наради 17 травня:

«Я просив би мерів міст, просив би голів територіальних громад, все-таки приїдьте вранці подивіться, що відбувається на зупинках».

Раніше, перед посиленням карантину на Полтавщині, у громадському транспорті фіксували порушення: перевозили понад дозволену кількість пасажирів. Відтоді поліція посилила контроль за дотриманням вимог. Тепер замість того, щоб їхати у переповненій маршрутці чи тролейбусі, люди чекають на зупинці того транспорту, де будуть вільні сидячі місця. 

Нагадаємо, що у Полтаві влада готується до підвищення вартості поїзду у громадському транспорті. Що відомо про майбутні ціни.

Loading...