image1

Більшість власників авто розуміє, що штатної магнітоли надовго не вистачить. Тобто вона буде довго виконувати свої головні функції, але на більше розраховувати не варто — тільки прослуховування радіохвиль та треків з флешки.

Але магнітола в авто на Андроїд може перетворити салон на місце для відпочинку. Довга дорога або очікування в міському заторі не будуть такими сумними.

Переваги сучасних магнітол

За допомогою такого пристрою завжди можна об’їхати затори на дорозі. Зазвичай система комплектується навігатором, який допоможе не лише в годину пік, але й підкаже дорогу в незнайомій місцевості. За допомогою карти на екрані та голосового помічника можна подорожувати в будь-якому напрямку.

Для керування можливостями не потрібно натискати на кнопки: обладнання підтримує дистанційне керування за допомогою голосу. Це не лише зручно, а й набагато безпечніше, оскільки водій не відволікається від дороги.

Мультимедійна система дозволяє розмовляти телефоном, не використовуючи одну з рук. Це також дуже зручно й набагато безпечніше.

Наявність ОС Андроїд – можливість користуватися соціальними мережами, електронною поштою, текстовими документами. Магнітола відкриє будь-які медіафайли із флеш-накопичувача або смартфону.

Наявність екрану дозволяє не лише переглядати телепрограми або файли з флешки, а й грати в ігри. Це допоможе скоротити час перебування у заторі.

Додаткові можливості

За допомогою сучасної магнітоли з операційною системою можна керувати додатковими пристроями, встановленими в салоні. Серед них:

  • відеореєстратор;   
  • датчики тиску в шинах;
  • камери заднього огляду;
  • камера обгону для автомобілів із правим кермом;
  • система кругового огляду та інші.

Потурбується магнітола й про безпеку автомобіля у випадку його викрадення. Достатньо завантажити спеціальний додаток – і пристрій буде надсилати власнику координати викраденого авто, а також робити фотографії за допомогою встановлених камер. Таким чином, покупка такого пристрою – крок до безпеки та зручності керування авто.


Рекламний матеріал наданий мережею магазинів й інтернет-магазинів із продажу автотоварів «AUTOBAZA». Думки, виражені в цій публікації, відображають виключно точку зору компанії й не завжди збігаються з позицією редакції.

Loading...