З 15 квітня на Полтавщині запровадили «червону» зону карантину.

Автовокзал Полтави та всі автостанції області працюють у штатному режимі. Про це 14 квітня повідомила пресслужба автовокзалу.

Пасажирські перевезення здійснюють регулярно. Пасажири повинні мати при собі паспорт та спеціальну перепустку, яку можна отримати за місцем роботи або в органах місцевого самоврядування.

«У перепустці не вказується напрям та мета поїздки. Але вона має бути в наявності на вимогу комісії», – написала пресслужба у коментарях.

Згідно з рішенням регіональної ТЕБ і НС дозволено здійснення регулярних та нерегулярних транзитних перевезень та перевезень:

  • працівників підприємств та організацій, що віднесені до об’єктів критичної інфраструктури: медичний персонал, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, прокуратури, суду, управління служби безпеки України, збройних сил України, закладів освіти та осіб що супроводжують вихованців навчальних закладів, рятувальних підрозділів тощо лише за спецперепустками;
  • легковими автомобілями – не більше 5 пасажирів включаючи водія (без урахування дітей до 14 років);
  • службовим або орендованим транспортом – у межах кількості місць для сидіння за маршрутом, про який проінформовано органи Нацполіції за 2 дні до поїздки;
  • пасажирів автотранспорту у міжнародному сполученні за наявності у них лабораторно підтвердженого негативного ПЛР-тесту, який проведено не більше як за 48 годин до дня поїздки.

Нагадаємо, через посилення карантину у Полтаві тролейбусами та маршрутками зможуть користуватися працівники з чітко виокремлених галузей. Для цього потрібно мати спеціальну перепустку чи службове посвідчення та документ, що посвідчує особу. Про те як оформити спецперепустку для проїзду у громадському транспорту Полтави, тут

Про те які обмеження діють з 15 квітня на Полтавщині, тут.

Loading...