Перевізники не візьмуть участь у визначенні нових коефіцієнтів пасажирів-пільговиків

Автор: Віталій Крицький, 10 жовтня, 12:18

Фото: Перевізники не візьмуть участь у визначенні нових коефіцієнтів пасажирів-пільговиків


Про це на сьогоднішньому засіданні виконкому заявив заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Під час чергового засідання міськвиконкому депутати підняли питання про утворення комісії з погодження коефіцієнта співвідношення кількості пільговиків до пасажирів, що оплачують проїзд. Це дослідження дасть чітку відповідь, скільки насправді пільговиків користуються громадським транспортом і скільки коштів відповідно до цього потрібно компенсувати перевізникам. За словами нової влади, нинішні коефіцієнти необґрунтовані та не відображають реальну картину.

При обговоренні цього питання висловився член виконкому Владислав Шевченко, який зазначив, що в складі майбутньої комісії немає представника жодного з перевізників:

«У складі комісії відсутні представники перевізників. Вони взагалі зверталися з цією ініціативою? Було б непогано, якби була хоча б одна особа від перевізників».

Владислав Шевченко

На це Олексій Чепурко відповів, що у перевізників одна ініціатива – щоб ми їм більше платили:

«Перевізники не мають ніякого відношення до визначення коефіцієнтів, тому в комісії вони представлені не будуть. Бо якщо перевізники будуть до цього мати якесь відношення, нові коефіцієнти знову будуть не об’єктивними. У нас перевізників дуже багато. Якщо ми візьмемо одного з них, інші будуть звинувачувати нас у неупередженості. Якщо ми підемо цим шляхом, то ця комісія взагалі ніколи не збереться».

Олексій Чепурко

Нагадаємо, на засіданні виконкому від 26 вересня вирішили, що виконком найближчим часом замовить нове дослідження, яке дасть чітку відповідь по обґрунтованості коефіцієнтів пільговиків до пасажирів.

Опублікована: 10 жовтня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація