hgdnp6f8g07sfmsq-1

Судді Ленінського райсуду Полтави ухвалили рішення до березня залишити в СІЗО 4 нападників на поштовий автомобіль.

6 січня відбулося перше, підготовче судове засідання щодо справи нападу на автомобіль «Укрпошти», з якого викрали 2 млн 700 тис. грн. Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Наразі підозрюють 4 мешканців Лубенського району, один із яких є колишнім працівником фірми «Укрпошта». Підсудним продовжили строк тримання під вартою до 6 березня без визначення розміру застави.

Як раніше писав ЗМІСТ, у нападі підозрюють:

  • мешканця Лубен, раніше не судимого;
  • мешканця с. Шеки Лубенського району, у 2014 році судимого з позбавлення волі строком на 5 років 6 місяців із конфіскацією частини майна;
  • мешканця Лубен, працюючий листоношею в «Укрпошті»;
  • мешканця Лубен, раніше не судимого.

Спершу справу мали розглядати в Лубенському міськрайонному суді. Оскільки судді були у відпустці справу передали до Ленінського суду Полтави. Таке рішення ухвалив апеляційний суд 4 січня.

Нагадаємо, що обвинувальний акт за фактом розбійного нападу на автомобіль Полтавської дирекції «Укрпошти» передала обласна прокуратура.

Кошти з поштового автомобіля викрали 7 липня поблизу села Тишки Лубенського району. Наступного дня стало відомо, що автомобіль підірвали саморобною вибухівкою. 10 липня 3 нападників затримали та посадили в СІЗО. Викрадені кошти повернули адресатам 12 липня.

Loading...