Перший у Полтаві студентський омбудсмен з’явиться в ПУЕТі

Автор: Наталія Норіцина, 7 лютого, 08:10

Фото: У Полтаві з'явиться студентський омбудсмен (Джерело - rus.err.ee)


7 лютого в Полтавському університеті економіки і торгівлі пройдуть дебати між кандидатами на посаду студентського омбудсмена. А вже наступного тижня відбудуться вибори. За право захищати свободи та законні інтереси студентів вишу боротимуться четверо претендентів. 

Результати опитування серед студентів ПУЕТу свідчать, що вони не відчувають істотного порушення своїх прав. Проте у повсякденному житті стикаються з певними труднощами, серед яких найсуттєвішими є:

  • адаптація до студентського середовища;
  • мовні проблеми у студентів-іноземців;
  • вирішення питань проживання в гуртожитках.

Студенти вважають, що введення посади омбудсмена сприятиме подоланню вище окреслених труднощів. Адже основна мета його діяльності – здійснювати нагляд за дотриманням прав і свобод студентів, захист прав, свобод та законних інтересів студентів.

З 2015 року Полтавський університет економіки і торгівлі є учасником проекту Еразмус+ «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена», що фінансується Європейським Союзом. Мета проекту полягає у створенні, впровадженні та розвитку інституту омбудсмена в університетах України, Грузії та Азербайджану з метою захисту прав студентів та усунення перешкод для навчального процесу.

У рамках проекту члени робочої групи вивчали європейський досвід діяльності омбудсменів в університетах Польщі, Італії та Португалії. На основі найкращих практик функціонування інституту омбудсмена команда проекту розробила модель взаємодії омбудсмену з усіма учасниками освітнього середовища ПУЕТа і Положення про Омбудсмена студентів. Наразі починається активна фаза впровадження проекту.

Оголошення про дебати та вибори

7 лютого о 12.40 в аудиторії 411а Полтавського університету економіки і торгівлі відбудуться дебати між претендентами на посаду. Участь у них візьмуть четверо студентів: Василь Карманенко, Ксенія Пивоварська, Олександр Філіппов, Владислав Чижевський. Самі вибори омбудсмена пройдуть13 лютого в холі 2-го поверху університету.

За додатковою інформацією можна звертатись до директора Міжнародного науково-освітнього центру Юлії Перегуди: 099 057 4850,  ombudsman.puet@gmail.com.

Опублікована: 7 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація