_DSC0521

Терешківська громада хоче облаштувати берег Ворскли від Прирічкового парку Полтави до Терешок.

Про це розповів 17 червня голова громади Віталій Турпітько.

Згідно з концепцією, на березі річки облаштують пішохідні та велосипедні доріжки. Також мають з’явитися ресторани та кафе, відпочинкові комплекси, спортивні майданчики, штучний пляж з дерев’яним накриттям, парковки з екопокриттям тощо.

В основі концепції – взаємодія влади, громади, бізнесу та громадських організацій.

Протяжність набережної – 1,2 км. Далі має бути острів, що розташований на  території Терешківської громади (він планується як місце для фестивалів тощо). Ще один можливий «туристичний магніт» – новий аквапарк, що планують розташувати за острівцем. Поблизу траси Київ-Харків пропонуватимуть інвесторам збудувати торгово-розважальний центр.

«Одразу виконаємо проєкти доріжок. Далі ми виготовимо проєктну документацію і слідкуватимемо за тим, щоб інвестори усе це не ігнорували. Якщо там стоїть ресторанчик на воді, то це має бути ця концепція. Не можна вигадувати наливайки. Ми будемо контролювати це точно», – каже Віталій Турпітько.

Орієнтовні дедлайни облаштування набережної – 7-10 років. За словами Турпітька, концепцію поки презентували громадськості, але за тиждень відбудеться зустріч з представниками Полтавської асоціації бізнесу. Одразу інвесторів шукатимуть серед місцевого бізнесу.

«Вимога: всі підприємці платять податки на нашій території. Ми готові до співпраці, щоб була синергія. Щоб людина відпочила на території Полтави, а потім на іншій. Для співпраці чимало можливостей».

Влада Полтави поки не відгукнулася на пропозицію допомогти у реалізації.

Loading...