Підозрюваних у справі побиття депутата Супруненка судитимуть за «м’якшою» статтею

Автор: Каріна Тютюнник, 25 січня, 19:27

Прокуратура перекваліфікувала дії підозрюваних у розбійному нападі на депутата Миргородської міськради Олега Супруненка. Так, тепер у повідомленні про підозру прокуратура не вказує ч. 4 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень), яка передбачала до 15 років позбавлення волі.

Як зазначає прес-служба прокуратури Полтавської області, депутатові Миргородської міськради Хачатуру Хачатряну повідомили про підозру за ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 121 (умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, вчинене у складі організованої злочинної групи) та ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб).

Двом спільникам депутата Олександру Гребенюку і Левону Марданяну також повідомили про підозру. Одному з них за двома вищезгаданими статтями Кримінального кодексу України, іншому – за ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 121 КК України. Усі троє перебувають під вартою.

Також, за словами прокурора Володимира Зоріна, під час досудового розслідування встановили причетність до злочину і родича Хачатряна, який наразі перебуває у розшуку.

Наразі справа на завершальному етапі досудового слідства.

Нагадаємо, 29-річного депутата жорстоко побили 12 липня, коли він повертався додому з роботи. 7-го серпня після 26-ти днів боротьби за життя в реанімації Олег Супруненко помер.

Опублікована: 25 січня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація