Підприємці розкажуть про лайфхаки підйому після бізнес-провалів

Автор: Аліса Куценко, 4 грудня, 14:00

Фото: Підприємці розкажуть про лайфхаки підйому після бізнес-провалів (фото - Молодіжний Бізнес-клуб)


Наступної середи, 12 грудня, відбудеться FuckUp Nights Poltava 2.0 –-захід, на якому власники та підприємці діляться принципами, невдачами та історіями невдач, що супроводжували їх дорогою до успіху.

Місцем проведення обрали кінозал Wizoria Колос. Цього разу організатори – Молодіжний Бізнес-клуб та івент-агенство Fell Good Event, – приготували виступи трьох спікерів-бізнесменів, які розкажуть про невдачі та поразки, які вони змогли перетворити на досвід.

47463188_335096630406393_8087954787426893824_n

Отже, анонсовані спікери:

  • Олександр Комашко, засновник магазинів BigMag, що спеціалізується на продажі техніки Apple. Оборот компанії – більше 100 мільйонів гривень. У 19 років втратив 10 тисяч доларів;
  • Віталій Дмітрієв, підприємець-промисловець. Засновник та власник групи компаній «Системи модернізації складів». Оборот компанії – 150 мільйонів гривень. Не зміг організувати бізнес в Європі;
  • секретний спікер.

Крім цього, одразу після виступів відбудеться нетворкінг New year business networking – неформальне спілкування з легким фуршетом.

Додамо, що перший захід Fuckup nights Poltava відбувся 13 вересня цього року. Тоді організатори вперше зібрали шістьох підприємців – Ігоря Толкачєва, Олександра Карташова, Максима Кривенко, Дмитра Собакаря та Олексія Сердюкова, які розповідали, як шукали гроші на власний бізнес, втрачали гроші, але втрималися та досягли поставлених цілей.

Підприємці розкажуть про лайфхаки підйому після бізнес-провалів

Початок другої ночі FuckUp о 18.00. Зареєструватися можна тут.

Опублікована: 4 грудня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація