Підприємці в Полтаві влаштували флешмоб на підтримку колег

Автор: Анна Аксюк, 26 березня, 08:38

Фото: Підприємці в Полтаві влаштували флешмоб на підтримку колег (Джерело - rubryka.com)


Полтавські підприємці почали підтримувати флешмоб під назвою «Допоможи бізнесу друга».

Суть його полягає в тому, що періодично вони будуть розповідати у соцмережі про компанії своїх друзів і клієнтів, яким вони довіряють і яких завжди рекомендують, з хештегом «#помогибизнесудруга_Полтава».

Усіх, хто побачить подібний  допис, прохають підтримати підприємців в Полтави і купувати у них товари та послуги, ділитися цими публікаціями й приєднатися до флешмобу – розповідати про бізнес друзів. Все це робиться безкоштовно.

Одним з перших у нашому місті таку ініціативу підтримав член Асоціації фахівців з нерухомості, рієлтор Артем Зубарєв. Він розповідає, що ідея народилася у Харкові, у віцепрезидента їхньої громадської організації Асоціації фахівців з нерухомості України Ігоря Балаки:

«Знаю, що ідея була дуже тепло сприйнята в Харкові. Рієлторська спільнота і не тільки підтримала її. Ми вирішили продовжити її і в Полтаві. Зараз всім бізнесам потрібна підтримка і друзі перші, хто може щось зробити для цього».

Підприємці відзначають, що у сформованій ситуації карантину та ізоляції, бізнеси Полтави знаходяться на грані «виживання», працюють з невеликим прибутком або навіть збитково. Тому хтось був змушений на час зупинити діяльність, хтось – переорієнтувався на роботу в режимі онлайн. Крім того, зараз перед багатьма стоїть завдання по збереженню робочих місць.

Учора Артем Зубарєв виставив перший пост у соцмережі про полтавського підприємця, свого друга – Влада Радченка і його проєкт kavapoltava:

«Кава – те що потрібно на карантині. Кава в зернах, мелена кава з безкоштовною доставкою (від 1 кг) в офіс або додому. Навіть є кава-машини в оренду класними цінами».

Замовити послуги можна на сайті.

Власник kavapoltava Влад Радченко разом з ріелтером Артемом Зубарєвим

Підтримати місцевий бізнес закликає і власниця «Місцевої кав`ярні» Катерина Бабіч.

Вона говорить, що підприємці Полтави, ті хто зараз в умовах карантину працюють для міста, намагаються адаптуватися в цих складних умовах.

Власниця «Місцевої кав`ярні» Катерина Бабіч. Фото з facebook

Тому вона звертається до полтавців з проханням підтримати саме місцеві компанії:

  • віддавайте, хоч інколи перевагу місцевим продуктовим, побутовим магазинчикам та місцевим мережам, замість гіпермаркетів;
  • на поличках зверніть увагу на товари місцевого виробника;
  • перед пошуком товарів в мережі витратьте трохи більше часу і поцікавтесь місцевим асортиментом, можливими варіантами та послугами (адже наш малий бізнес не завжди може побороти серйозний інтернет таргетинг гігантів).

«Наші місцеві успішні компанії зараз мужньо підставляють плече допомоги нашим лікарням і так важливо, щоб вони також відчули вдячність, ваш лайк, дякую, репост це – також важливо. Цей ланцюжок зв’язку дуже логічний. Бо життя міста – це один великий організм у якому все взаємопов’язане», пояснює Катерина Бабіч.

Тож місцеву громаду, жителів і підприємців прохають консолідуватися і підтримати один одного.

Доки у Полтаві діє карантин, не варто зайвий раз виходити на вулицю. ЗМІСТ підготував перелік служб, що можуть доставити вам їжу, та підготував добірку онлайн-занять, які проводять полтавці, щоб урізноманітнити ці дні. Також зібрав п’ятірку навчальних онлайн-ресурсів для школярів під час карантину.

Додамо, карантин в Україні продовжили до 24 квітня та ввели надзвичайну ситуацію.

Опублікована: 26 березня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація