(Фото – pl.npu.gov.ua)

Директор підприємства був посередником, якого залучили посадовці Держпродспоживслужби в Полтавській області. Підприємця триматимуть у СІЗО протягом 60 днів, якщо він не внесе заставу понад 180 тис. грн.

9 лютого Октябрський районний суд ухвалив рішення взяти під варту директора ТОВ «Експертно-виробничий центр “Сфера”», який отримав 14 тис. грн хабаря. Також суд визначив розмір застави в 181 тис. грн, за які підприємець може вийти із СІЗО. Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Із судової ухвали відомо, що 25 серпня 2020 року мешканець Полтавщини звернувся до відділу реєстрації сільськогосподарської Держпродспоживслужби Полтавщини. Чоловік хотів переоформити власний трактор.

Аби отримати хабар, посадовці відділу залучили посередника. Чоловіку, який хотів переоформити техніку, повідомили, що спершу йому потрібно звернутися до посередника, тобто до директора «Експертно-виробничий центр «Сфера»».

У вересні 2020 року чоловік зустрівся з посередником поблизу McDonalds. Останній повідомив, що для перереєстрації потрібно передати хабар для працівників Держпродспоживслужби. 29 вересня посередник сказав, що перереєстрація «коштуватиме» йому 14 тис. грн та спершу потрібно заплатити частину суми.

Згодом, 9 жовтня після особистої зустрічі посередник отримав частину коштів. Уже цьогоріч, 27 січня директор надіслав фото свідоцтва про реєстрацію трактора через месенджер. Усі документи на техніку чоловік отримав 8 лютого. Цього ж дня затримали посередника, який отримував другу частину хабаря.

Нагадаємо, що директора підприємства затримали слідчі поліції Полтавської області та оперативники СБУ, за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури.

Затриманому загрожує від 5 до 10 років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із конфіскацією майна.

Loading...