Підрозділ ППО 81-ї бригади Десантно-штурмовими військами збив російський ударний вертоліт Мі-28 «Нічний мисливець». Вертоліт знищили на Луганщині.

Про це підрозділ повідомив у себе на фейсбук-сторінці:

«Слід відзначити, що даний ударний вертоліт призначений для пошуку і знищення в умовах активної вогневої протидії танків та іншої броньованої техніки, а також малошвидкісних повітряних цілей і живої сили».

Нагадаємо, українські військові знищили 200-й російський літак. Генеральний штаб Збройних сил України оприлюднив орієнтовні втрати російської армії станом на ранок 12 травня. За час повномасштабної війни українські військові знищили 26 тис. 900 ворогів.

У серпні 2021 року у військовій частині відзначили повернення військовослужбовців 5-ої батальйонної тактичної групи 81-ої аеромобільної бригади із району виконання завдань Операції об’єднаних сил.

У десантно-штурмових військах повідомляють, що з 2014 року захищають України.   81-а аеромобільна бригада, у складі якої тактична група, брала участь у бойових діях для захисту Донецького аеропорту, населених пунктів Водяне, Опитне, Зайцеве, авдіївської промзони тощо. Особовий склад 81-ої бригади 7 років працює для захисту незалежності.

Loading...