Підряд на капремонт скверу «Матері і дитини» в Полтаві отримала фірма-новачок

Автор: Ксенія Омельченко, 4 жовтня, 12:25

Фото: Підряд на капремонт скверу «Матері і дитини» в Полтаві отримала фірма-новачок (фото з проєкту)


Управління житлово-комунального господарства Полтави уклало договір щодо ремонтних робіт у четвер, 3 жовтня. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель «Рrozorro».

За роботи фірма «БК «Лідер строй» отримає 5 млн 770 тис. 28 грн і 84 коп. Завершити роботи мають до 9 грудня 2020 року.

Як повідомляв ЗМІСТ, проєкт презентували 16 серпня. Необхідність вдосконалення скверу пояснили тим, що райони Зигіна та 5 школа активно розширюються (завдяки зведенню нових багатоповерхівок), однак на цій території немає повноцінної облагородженої зеленої зони для відпочинку.

Під час ремонту у сквері планують  встановити 10 тренажерів, металеву огорожу, кілька лавок, висадити майже 400 бегоній, 60 саджанців самшиту, 200 штук спіреї, 7 ялівців, клени тощо.

Зазначимо, що «Будівельна компанія «Лідер строй» була зареєстрована 22 березня 2019 року. 24 квітня вона отримала ліцензію від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Але з того часу жодних підрядів від комунальних управлінь не отримувала.

Тож для фірми це – перший аукціон і одразу перший підряд на кілька мільйонів гривень. Цілком імовірно, що така вдача пов’язана з власником фірми. Згідно з Єдиним держреєстром юросіб, фірма належить Шалві Ісаяну.

Підприємця з аналогічним ПІБ вже давно знають в управлінні ЖКГ Полтави. Адже з вересня 2017 року управління підписало з його ФОПом 34 контракти на загальну суму в 9,1 млн грн.

При цьому найчастіше ФОП Ісаяна займався ремонтом ліфтів та сходових клітин, не так часто – ремонтом тротуарів (один він переробляв за своєю родичкою).Наразі його ФОП закритий.

Тепер, як власник компанії, підприємець займатиметься розбудовою парку.

Окремо зауважимо, що батько Шалви Ісаяна – Геворг Ісаян з серпня 2016 року підписав винятково з управлінням ЖКГ 33 контракти на 12,8  млн грн, а Карина Оганезян, яка зареєстрована за однією адресою з Геворгом Ісаяном (тобто імовірно мати Шалви Ісаяна), з жовтня 2016 року – 42 контракти на 179 млн грн.

 

Опублікована: 4 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація