Підсумки ЗМІСТовного року

Автор: Анна Аксюк, 10 жовтня, 09:28

Фото: Підбиваючи підсумки ЗМІСТовного року


Директорка ГО «Полтавська платформа» Альона Гончаренко і голова громадської організації «ЗМІСТ Полтава» Ксенія Малік розповіли про те, чим ЗМІСТ жив протягом цього року, а ще про перспективи і подальші плани.

Ми:

  • увійшли до ТОП-5 найвідвідуваніших сайтів міста;
  • отримали 1700 зареєстрованих відвідувачів на сайті та 2700 підписників на сторінці Facebook;
  • зібрали за допомогою ресурсу понад 181 тис. грн на проекти;
  • реалізували 6 проектів.

Наразі на інтернет-ресурсі вдало функціонують блоки новин, аналітики, збору коштів, петицій, блогів, афіша.

Альона Гончаренко

Варто зазначити, що завдяки ресурсу вдалося проаналізувати понад 1 000 закупівель на системі PROZORO, та понад 500 проектів закупівель Полтавської міської ради. Та все ж тут є певні нюанси. Адже за фактом неправомірного використання бюджетних коштів правоохоронні органи відкрили лише 3 кримінальні справи, хоча таких було в рази більше.

Серед останніх досягнень – завдяки відео-розслідуванню ресурсу міська поліція, нарешті, звернула увагу на, так званий, полтавський «алкопарк» у Полтаві (парк імені Гоголя).

Директорка Альона Гончаренко також наголосила, що інструмент петицій у Полтаві не завжди працює, хоч і дає певні зрушення. Наприклад, петиція про реконструкцію фонтану біля стадіону «Ворскла» набрала голоси і її реалізували. Хоча точно не відомо – чи дійсно були закладені гроші на ремонт, чи такий вектор задали полтавці петицією. Відповіді на звернення, стосовно даного питання, полтавські органи не надали. Адже, на жаль, регламент петицій у Полтавській міській раді дає можливість не виконувати.

«Я особисто вбачаю роботу по зміні регуляторного акту і самого положення по роботі з петиціями, щоб це стало дієвим інструментом, як це є в інших містах, наприклад у Києві, чи у Львові», – говорить Альона Гончаренко.

Наша менеджерка Ксенія Малік повідомила, що згодом сайт планують доповнити розділами «Грантові можливості» і «Навчання». Тобто на сайті можна буде дізнатися про найближчі освітні проекти. Також є наміри модернізувати інтерфейс сайту і прибрати технічні недоліки.

Ксенія Малік

Нагадаємо, проект «ЗМІСТ. Полтава» підтримав Європейський фонд за демократію в період 2017-2018 рр.

Опублікована: 10 жовтня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація