(Фото – телеграм-канал «Транспорт Полтави»)

У Полтаві влада готується до підвищення вартості поїзду у громадському транспорті. Офіційно запропоновану ціну оприлюднять 20 травня, але неофіційно повідомляють, що громаді можуть запропонувати 8 грн за проїзд у маршрутці та 5 грн у тролейбусі.

Про це ЗМІСТу розповіли власні джерела у міській раді 15 і 16 травня.

Розрахунки готував зокрема й Департамент економіки та інвестицій. Там говорять про те, що брали до уваги не тільки розрахунки перевізників, а й пропозицію комунального підприємства і фінансовий достаток містян. Надалі влада має їх оприлюднили і провести громадські слухання. Поки ж, проїзд у тролейбусі коштує 3 грн, а в маршрутці – 5 грн, а перевізники кажуть про збитки і необгрунтований тариф.

Видання «Полтавщина» пише, що більшість перевізників Полтави подали розрахунки міській владі для формування нових тарифів. У них вказано, що на думку перевізників, тариф має бути не менш аніж 7 грн.

Комунальне підприємство «Полтаваавтоелектротранс» теж подало пропозицію вартості тарифу по своєму підприємству – в тролейбусі на рівні 6 грн, а в автобусі на рівні 8 грн. Про це ЗМІСТу розповідав керівник КП Євгеній Зайцев.

Наразі ж у Полтаві проїзд в транспорті коштує дешевше, аніж в інших обласних центрах.

Заступник міського голови Полтави з питань міського господарства Євген Ричка раніше говорив, що пропозиції перевізників братимуть до уваги при розрахунках тарифу.

Loading...