Графіка та Юлія Міміка
Графіка та Юлія Міміка

Фото з особистої сторінки

У ніч на 20 червня невідомі розстріляли двох коней на фермі у Терешківській громаді. Публічно слідство не повідомляє про вагомі кроки у розслідуванні, але продовжує пошуки злочинців.

Попри це винних чи підозрюваних поки не знайшли. Тренерка кінного клубу Юлія Міміка розповіла ЗМІСТу, що змін у справі немає, а через навантаження на слідчих та поліцейських вона могла відійти на другий план.

Тієї ночі у селі почули автоматну чергу. Виявилося, що невідомі застосували зброю на пасовищі, де господарі знайшли двох розстріляних тварин. Одразу викликали поліцію на місце й виконали розтин. Тепер триває розслідування:

«У нас немає ворогів, але хтось зробив це свідомо. Як так можна? Не уявляємо хто і навіщо у комендантську годину приїхав позбавити життя тварин. Куль в тваринах не знайшли, правоохоронці сказали, що застосували якусь спеціальну автоматичну зброю, щоб швидко їх вбити й не залишити доказів. Ми в розпачі були від цих новин».

Невідомі вбили 16-річну кобилу Графіку та її 3-річного сина, жеребця Грувера. Графіка була верховою конякою, брала участь у багатьох змаганнях, а після спортивної кар’єри її спарювали з німецькими жеребцями:

«Це, мабуть, найкраща кобила яка була в моєму житті. Імпульсивна, може навіть скажена (у молоді роки взагалі – бомба-ракета). Їй довіряла на всі сто, вона неймовірна. Це сама така кобила, до якої якщо знаходиш підхід, ніколи не зрадить. Скільки ж я можу розповісти історій з нею, як я нею зупиняла невеличкий табун, як вона слухалася лише голосу, бо порвалася вуздечка, як тільки вона вміла мене втішати. А що тепер? Я не знаю як боротися з власним болем. Війна. Вона йде. Вона посеред нас», – пише Юлія.

Власник ферми Костянтин Пархоменко говорить, що не підозрює у злочині когось конкретного, але й не вірить у те, що винних знайдуть:

«Ви знаєте, я вже й не рахую збитків. Після того, як ферму розбомбили сталася ще й така біда, коней дуже шкода. Я не знаю чи свідомо хтось це зробив, чи просто хтось п’яний тут був, але суть в тому, що це взагалі сталося. Я не знаю, що ми робитимемо далі».

За понад 2 місяці про зрушення у справі не повідомили, також про них не знають заявники, але деталі справи є таємницею слідства. Про них можна буде дізнатися після того, як справу передадуть до суду. Про підозру також нікому не повідомили, тому слідчі продовжують пошуки злочинців.

Господарство, в якому усе й сталося, Костянтин Пархоменко заснував 7 років тому, але, щоправда, не оформив як підприємство. Власник каже, що на 8-ий рік своєї роботи хотів його зареєструвати, бо до цього намагався його розвивати. Нагадаємо, що ЗМІСТ побував на місці падіння ворожої ракети. Наш репортаж шукайте за посиланням.

Loading...