Питання демонтажу МАФів на Мотелі виключили з порядку денного сесії

Автор: Вікторія Баберя, 30 листопада, 11:38

Фото: МАФ на Мотелі


За відповідне рішення сьогодні, 30 листопада, на дев’ятнадцятій сесії Полтавської міськради сьомого скликання проголосували 22 депутата.

Зокрема, виключили питання «Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності».

Як зазначив секретар міської ради Олександр Шамота, для вирішення цього питання та ряду подібних щодо демонтажу тимчасових споруд, з понеділка влада міста разос із підприємцями сяде за стіл переговорів. 

Згідно з ними мали скасувати дозвіл на розміщення ТОВ «ВКіК», керівником якого є підприємець Олександр Калуцький, торговельних павільйонів №1, №2, №3 по вул. Івана Мазепи, 2. Також припинити дію договорів особистого строкового земельного сервітуту на відповідну ділянку та анулюють дію паспорту прив’язки.

Причиною для цього стали виявлені інспекцією по контролю за благоустроєм та членів містобудівної комісї порушення щодо площі об’єктів відповідно до паспорту прив’язки. Надалі Калуцький мав би самостійно здійснити демонтаж МАФів. У разі не виконання, знесенням тимчасових споруд займалася б інспекція з контролю за благоустроєм.

Та все ж, як зазначав сам Олександр Калуцький на містобудівній комісії напередодні сесії, він має усі відповідні дозволи, зокрема на площу в 110 кв. м, із яких 91 під кіоски. На даний момент вони встановлені на площі 70 кв. м, а скористатися іншими він не має змоги через дах МАФу ФОП Юрія Коробко. На комісії з’явилися пропозиції щодо виключення питання з порядку денного та відправити на допрацювання.

Зазначимо, історія із сусідництвом споруд цих підприємців на Мотелі тягнеться ще з початку вересня 2018 року, коли Калуцький почав встановлювати свої кіоски. Як ще раніше зазначав власник сусіднього павільйону, Юрій Коробко, розширитися підприємець Калуцький планував за рахунок демонтажу його споруди.

Додамо, що інші питання внесення змін до рішення попередніх сесій щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності залишили в порядку денному. Тож чи ухвалять рішення про демонтаж МАФу ігрових автоматів та скандальної споруди на перехресті Стрітенської та Небесної Сотні - подивимося далі.

Питання демонтажу МАФів на Мотелі виключили з порядку денного сесії

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 30 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація