Питання продовження суддівських повноважень Лариси Гольник розгляне Президент

Автор: Каріна Тютюнник, 6 лютого, 11:31

Фото: Лариса Гольник (Джерело - www.vru.gov.ua)


Вища рада правосуддя внесе подання Президенту України Петру Порошенку про призначення Лариси Гольник на посаду судді Октябрського райсуду безстроково. Таке рішення члени Ради ухвалили під час засідання сьогодні, 6-го лютого.

У ході засідання Лариса Гольник попрохала членів ВРП відкласти питання подання, допоки не розглянуть дисциплінарну справу стосовно голови Октябрського райсуду Олександра Струкова. Адже він, за словами викривачки, здійснює тиск як на неї, так і на інших суддів, а працювати в умовах «психологічного терору» неможливо:

«Те, що відбувається в Октябрському суді, важко назвати вже останнім часом правосуддям. Судді перебувають під надзвичайним тиском голови суду і цьому є підтвердження».

Попри прохання, Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президенту України про призначення Гольник на посаду судді Октябрського райсуду.

Зазначимо, Президент своїм Указом від 16-го квітня 2010 року призначив Ларису Гольник на посаду судді Октябрського райсуду на 5 років. Строк повноважень закінчився в квітні 2015 року. У вересні того ж року Вища кваліфікаційна комісія рекомендувала Верховній Раді продовжити повноваження судді безстроково. А питання внесення подання Президенту ВРП розглянула лише сьогодні.

Нагадаємо, розгляд дисциплінарної справи стосовно голови Октябрського райсуду Олександра Струкова перенесли через його раптову госпіталізацію.

Опублікована: 6 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація