Поблизу експриміщення телеканалу «Лтава» має з'явитися багатоповерхівка – депутати надали дозвіл на розробку документації

Автор: Максим Самойдюк, 22 грудня, 17:02

Фото: Поблизу експриміщення телеканалу «Лтава» має з'явитися багатоповерхівка (фото - ub.com.ua)


У п’ятницю, 20 грудня, депутати надали дозвіл ТОВ «Полтаваінвестсервіс» на розроблення документації щодо зведення багатоповерхівки поблизу колишнього приміщення телеканалу «Лтава».

Це підприємство ще у 2007 році отримало дозвіл на зведення торгового центру з підземним паркінгом за адресою Фрунзе (нині Європейська), 47. Проте, за 12 років будівельні роботи не розпочалися і от тепер «Полтаваінвестсервіс» звернулося до міськради, аби отримати дозвіл замість ТРЦ побудувати там багатоповерхівку.

Звернення підприємців підтримали 30 з 34 присутніх депутатів міськради. Традиційно прогуляли сесію депутати фракції «Совість України». Також був відсутній депутат від «Свободи» Сергій Литвиненко. Три депутати від «БПП «Солідарність» просто не голосували (Віталій Павлій, Олександр Глазов, Вячеслав Федоряка). Так само як і депутат від «Рідного міста» Володимир Соколовський.

ТОВ «Полтаваінвестсервіс» належить Михайлу та Світлані Зезекалам. До весни підприємство належало Івану Зезекалу. Останній також є власником ТОВ «Надрагазресурс», що з 2012 по 2017 рік мало дозвіл на розробку газових родовищ у Зіньківському районі області.

Наразі не можна сказати, скільки поверхів планують збудувати, адже про це не знає навіть директор підприємства Дмитро Городницький. Він у коментарі ІВ «Полтавщина» повідомив, що поки ще треба вирішити проблему з розселенням місцевих мешканців, які проживають у будинках на місці майбутньої багатоповерхівки. 

Нагадаємо, що на цій же сесії депутати прийняли бюджет міста на 2020 рік, ухвалили програму підтримки ОСББ та виділили 4,5 млн грн на піар самих себе.

Опублікована: 22 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація