Поліція підозрює міську владу в розтраті коштів при ремонті ліфтів у Полтаві

Автор: Максим Самойдюк, 28 лютого, 11:54

Фото: Родина підрядників (Джерело - Poltava.to)


Слідчі полтавського відділу національної поліції перевіряють банківські рахунки низки ФОПів-підрядників щодо ремонту ліфтів. Правоохоронці вважають, що через них просто «проходили» кошти, а роботи проводили інші люди.

Про це повідомила журналістка Ірина Салій з посиланням на державний реєстр судових рішень. З тексту ухвали слідчого судді Октябрського райсуду Алли Чуванової відомо: три ФОПи отримали від УЖКГ Полтави 47 підрядів на ремонт ліфтів. Загальна сума договорів 15 млн грн.

Скрін посту у FB

Один з ФОПів, оформлений на жінку, яка займається флористикою й виготовленням прикрас, інші два – її родичі (чоловік та свекруха). Правоохоронці підозрюють, що підприємці не виконували ремонт ліфтів, тобто фактично слугували «прокладками», і є підстава вважати, що таким чином вартість робіт була завищеною.

Хоча в ухвалі не називають прізвища ФОПів, проте їх опис ідентичний з родиною Клименків, про яку раніше повідомляла «Полтавщина». Так, ФОП Олена Клименко зареєструвалася як підприємець у 2016 році, але дані з її сторінок у соцмережах свідчать, що вона дійсно займається флористикою. Журналістам дівчина прямо відповіла, що питанням ремонту ліфтів займається Олександр Олепір – зять депутата міськради від «Совісті України» Володимира Левченка.

Чоловік Олени, Дмитро Клименко, відкрив ФОП ще у 2015 році, хоча замовлення почав отримувати лише минулого року.  З тексту цієї ухвали відомо, що його ФОП обслуговується банком «Український капітал», що належить родинам депутатів «Совісті України» В’ячеслава Киви та Ліліани Бєлашової. Третім ФОПом є Неля Клименко, мати Дмитра. Вона зареєструвала ФОП навесні минулого року.

Суддя Алла Чуванова надала дозвіл слідчим доступ до руху коштів по рахункам ФОПів у різних банках за 2018 рік.

Опублікована: 28 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація