Hms43Sy13Xuk2DRD

Сьогодні, 16-го лютого,  під час засідання сесії депутати 38-ма голосами підтримали зміни до Програми охорони довкілля в місті на 2017 – 2021 роки. Головним питанням було виділення грошей на придбання сортувальної лінії твердих побутових відходів, яка має запрацювати до кінця цього року. Згідно зі змінами до Програми, за сортувальну лінію і введення її в експлуатацію […]

Сьогодні, 16-го лютого,  під час засідання сесії депутати 38-ма голосами підтримали зміни до Програми охорони довкілля в місті на 2017 – 2021 роки. Головним питанням було виділення грошей на придбання сортувальної лінії твердих побутових відходів, яка має запрацювати до кінця цього року.

Згідно зі змінами до Програми, за сортувальну лінію і введення її в експлуатацію з міського бюджету, обласного та міського ФОНПС заплатять 13 мільйонів гривень.

Нагадаємо, заступник мера з питань житлово-комунального господарства Андрій Лямін зазначав, що сортувальну лінію розмістять біля Макухівського сміттєзвалища. До речі, про нього в Програмі також йдеться. Упродовж 2020-2021 років мають виділити 98 мільйонів гривень на коригування проектно-кошторисної документації реконструкції звалища з подальшим проведенням його рекультивації.

Що ж до придбання контейнерів для роздільного сміття, яких не варто чекати цьогоріч, то, вочевидь, вони виглядатимуть так:

Сітчасті контейнери (Джерело - dostup.pravda.com.ua)

Згідно з Програмою, упродовж 2018-2021 років для Полтави мають придбати та встановити сітчасті контейнери, на які витратять 1 мільйон 200 тисяч гривень. 

Нагадаємо, днями у Полтаві дискутували щодо запровадження в місті сортування сміття. Однак, члени виконавчого комітету міськради, які б мали бути зацікавлені у цьому питанні, на зустріч не прийшли.

Loading...