Полтава долучиться до «Тихої вечірки» з Сергієм Жаданом

Автор: Анна Аксюк, 15 березня, 12:41

Фото: Полтава долучиться до «Тихої вечірки» з Сергієм Жаданом (Джерело - kudago.com)


Наше місто стане одним із учасників проведення незвичного заходу в бібліотеці Good Silent Party. Це  – взаємодія бібліотек та молодіжних ініціатив по всій Україні.

«Тиху вечірку» планують на 23 березня, з 18 до 20 вечора. У Полтаві її допомагають організувати студенти Української академії лідерства, а для проведення обрали обласну бібліотеку імені Котляревського.

Про ідею такого перформансу творці розповідають наступне:

«Усі ми знаємо, що в бібліотеці повинна бути тиша. І це правильно. Але в той же час, бібліотека - це культурний центр, де змовчати напрочуд важко. А що робити, якщо взагалі закортіло провести відривну, сучасну і нестандартну вечірку, та ще й не лише у своїй бібліотеці? Скажете, що це нереально? Хм. Тоді є гарна новина!

Ми зв'язалися з нашими друзями з усієї України і вигадали, як вирішити ці питання».

До початку вечірки обладнають приміщення бібліотеки, а команда з Радіо Сковорода забезпечить онлайн-трансляцію по всім бібліотекам, що приєдналися до заходу. Таким чином, через мережу влаштують присутність одного з найпопулярніших письменників, музикантів та громадських діячів сучасної України – Сергія Жадана. Крім того, за словами організаторів, радіодіджей підбере найкрутіші треки.

Для участі усім бажаючим необхідний лише заряджений смартфон з уже завантаженим застосунком Радіо Сковорода (Android – Playmarket; iOS – iTunes), навушники, а також зручне взуття, бо як говорять організатори – «гоцати доведеться довго».

Вечірка охопить 23 локації по Україні. Інші міста та адреси бібліотек можна знайти у переліку за посиланням: http://bit.ly/2TJ5rqR.

Полтава долучиться до «Тихої вечірки» з Сергієм Жаданом

Полтава долучиться до «Тихої вечірки» з Сергієм Жаданом

Опублікована: 15 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація