Полтава першою побачила «Таємні файли Майдану»: брати Капранови презентували нову книгу

Автор: Каріна Тютюнник, 7 вересня, 10:04

Фото: Брати Капранови презентували в Полтаві книгу про події на Майдані (Джерело - соцмережі)


Учора в приміщенні Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара відбулася презентація книги братів Капранових «Майдан. Таємні файли».

Хто і чому здав Крим і Донецьк, та як встояли Одеса й Харків? Що відбувалося за лаштунками Майдану? З чийого гаманця фінансували революцію? Як ділили владу переможці? На ці та багато інших питань, запевняють автори, можна знайти відповіді у новій книзі.

Як повідомляє, «Трибуна», книга заснована на свідченнях дев’ятнадцяти очевидців події.

«Це перше масштабне журналістське розслідування подій на Майдані, з якого читачі зможуть довідатись про гроші та зброю на Майдані, про провокаторів Банкової, про те, як Європа штовхала нас до кровопролиття, про ВІЛ/СНІД та вогнепальні рани, про тактику і стратегію мирного спротиву та силового протистояння», – розповідають брати Капранови.

Книги братів Капранових (Джерело - tribuna.pl.ua)

Під час роботи над книгою автори відкрили для себе багато нового. Наприклад, те, що перемога Майдану насправді вирішилася не в Києві:

«Коли у Полтаві взяли облдержадміністрацію – Янукович зрозумів, що йому капець. Запалали і Черкаси, і Чернігів, і Львів. У принципі, від Львова всі цього очікували, а від Полтави – ні. Майдан переміг тут і тоді він переміг у Києві. Це те відкриття, яке ми зробили».

Також оригінальним є те, що автори залишили в книзі місце і для читачів. У розділі «Мій Майдан» кожен може написати своє бачення події, поділитись враженнями і думками.

«Згодом ці записи зможуть побачити дорослі діти, онуки, правнуки і запитань про Майдан буде менше, адже збережеться більше джерел й інформації», – зазначають Капранови.

Детальніше в сюжеті телеканалу «Лтава»:

 

Опублікована: 7 вересня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація