e6kf4K7xeXLvheiv

14 січня в Полтавській обласній бібліотеці почала діяти виставка робіт полтавця Володимира Короткова. Цікаво, що у своїй творчості автор не користується фотошопом, а найбільше надихає його саме зима.

Фотохудожник більше 35-ти років працював на Турбомеханічному заводі і своїм покликанням вважає саме інженерну працю, але захоплюється фотографією ще зі школи. І зараз будь-якої пори року його можна побачити на вулицях міста з фотоапаратом в руках. Виставка складається з трьох циклів:

  • «Славлю тебе, Полтаво!»;
  • «Полтавський міський парк»;
  • Околицями рідного міста».

Полтавець розповідає, що захоплення фотографією одного разу ледь не коштувало йому життя. Він любить фотографувати зимові пейзажі, і якось ледь не загинув у льодяній воді, тому що крига тріснула. На щастя, вдалося врятуватися. Але навіть в такій ситуації, Володимир Коротков зазначає, що більше хвилювався за техніку, ніж за себе.

Володимир Коротков презентував свою фотовиставку

Володимир Коротков говорить, що фотомистецтво для нього є наріжним каменем:

«Показую людям красу нашого міста та його природу. Я не беру до уваги Карпатські гори, Київ. Займаюсь, в основному нашим містом та околицями, Полтавську область навіть не беру. Роботи тут не початий край, в радіусі 5-ти кілометрів від центру міста. Такій красі можуть позаздрити будь-які куточки нашої землі».

Відвідати виставку можуть всі охочі, вона діятиме близько місяця у відділі мистецтв Полтавської обласної бібліотеки імені Котляревського (вул. Небесної Сотні, 17).

Виставка робіт фотохудожника Володимира Короткова
Виставка робіт фотохудожника Володимира Короткова
Виставка робіт фотохудожника Володимира Короткова
Loading...