«Полтаватеплоенерго» попереджає про шахраїв, які видають себе за працівників підприємства

Автор: Віталій Крицький, 8 листопада, 17:20

Фото: «Полтаватеплоенерго» попереджає про шахраїв (Джерело - img2.abo.media)


Найбільше таких звернень надійшло від жителів вулиць Петра Юрченка та Маршала Бірюзова, що в районі зупинки 11 школа.

У «Полтаватеплоенерго» почастішали дзвінки від мешканців військового містечка та мікрорайону Браїлки, в яких споживачі запитують, чи дійсно працівники підприємства здійснюють обхід усіх квартир, перевіряють, наскільки якісно надається послуга з опалення, і пропонують заміну як окремих опалювальних приладів, так і частин внутрішньобудинкової системи опалення на платній основі. Про це повідомляє пресслужба КП.

«Полтаватеплоенерго» попереджає: без попередньої домовленості з мешканцями підприємство не проводить ніяких обстежень і не перевіряє якості послуг. Тим більше підприємство не виконує заміни опалювальних приладів, ремонту внутрішньобудинкової системи опалення чи будь-яких інших видів робіт, що не належать до сфери виробництва, транспортування і постачання теплової енергії.

Підприємство звертається до полтавців з проханням бути обачними. Обов’язково перевіряйте документи людей, що представляються працівниками КП, і пам’ятайте: як правило, візит до містян фахівців підприємства є наслідком вашої ініціативи і відбувається за попередньою домовленістю.

Опублікована: 8 листопада 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація