JilRKyiHi8uGjDy9

18-го лютого на Театральній площі відбулося етносвято «Масляна». Полтавці проводжали зиму й зустрічали весну. «Тут зібралися найкращі колективи міста, щоб привітати людей зі святом. До речі, у цьому році по-новому оформили сцену та ще більше наситили захід розвагами», − розповідає виконувачка обов’язків директора Полтавського МБК та одна з організаторів Оксана Дейнега. На площі розмістили три […]

18-го лютого на Театральній площі відбулося етносвято «Масляна». Полтавці проводжали зиму й зустрічали весну.

«Тут зібралися найкращі колективи міста, щоб привітати людей зі святом. До речі, у цьому році по-новому оформили сцену та ще більше наситили захід розвагами», − розповідає виконувачка обов’язків директора Полтавського МБК та одна з організаторів Оксана Дейнега.

Дитячий конкурс

На площі розмістили три тематичні фотозони, відбувалися дитячі майстер-класи з виготовлення сувенірів і, за традицією, – частування млинцями.

Тематична фотозона з сіном

Площа перед театром прикрашена відповідно до народних традицій

Діти виготовляють солодкі сувеніри

Діти створюють святкові тарілочки

Традиційне частування млинцями

Вітали полтавців зі сцени ансамбль танцю «Гарний настрій», колектив «Творчий центру Наталії Май», гурт «Живі барабани», хореографічний колектив «Карамболь» та учні Полтавських музичних шкіл №2 і №3.

Вітали полтавців зі сцени школярі та професійні артисти

Програма була насичена різноманітними конкурсами, такими як «Баня», «Нагодуй млинець», «Лімбо». Дійство супроводжувалося святковими феєрверками.

Святковий феєрверк

«Щороку з родиною приходимо сюди, на площу, на святкування Масниці – це вже стало сімейною традицією. Тут і дорослим цікаво, і дітям є чим розважитися», − каже Ірина, глядачка святкового концерту.

Люди приходили послухати пісень, почастуватися млинцями, підняти настрій, а ті, хто не знав про святкування, мимохідь долучалися до нього.

Loading...