VFUJ222iLDIql455

Кілька сотень полтавців вийшли 18 лютого на площу перед ОДА, аби висловити своє невдоволення очільником країни. Під час мітингу була оголошена резолюція, головна вимога якої відставка Президента. Подібні акції відбулися по всій країні. Полтавці вийшли на мітинг з плакатами проти Президента та влади, національними прапори та червоно-чорними стягами, повідомляє Коло. Політичної символіки на акції не […]

Кілька сотень полтавців вийшли 18 лютого на площу перед ОДА, аби висловити своє невдоволення очільником країни. Під час мітингу була оголошена резолюція, головна вимога якої відставка Президента. Подібні акції відбулися по всій країні.

Полтавці вийшли на мітинг з плакатами проти Президента та влади, національними прапори та червоно-чорними стягами, повідомляє Коло. Політичної символіки на акції не було помітно, але присутнім роздавали газети Руху «Визволення», який очолює нардеп Єгор Соболєв.

На початку акції мітингувальники вшанували полеглих на Майдані, адже саме на ці дні припадає річниця найкривавіших подій Революції Гідності, та пом’янули героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання і спільною молитвою.

Потім полтавці по черзі висловлювали свою позицію щодо того, навіщо потрібен імпічмент. Депутат обласної ради Петро Ворона також підтримує ідею оголосити Петру Порошенку недовіру, хоча сам є членом фракції БПП.

«Чотири роки тому я навіть в жахливому сні не думав, що на зміну одним баригам прийдуть ще гірші, які на крові хлопців прийшли і рвуть країну, зажираються народним добром. Але я впевнений, що ми не дамо це робити, адже Революція не завершена. Я знаю, що відбувається зараз на фронті, хлопці стоять в окопах, а їм не дозволяють стріляти у відповідь. Таке враження, що ця війна штучно тримається, щоб це була як «лякалка» для нас з вами, адже тільки говориш слово проти, тебе називають провокатором. Не маємо права терпіти. Я ж теж думав, що прийдуть нормальні люди, що вони діятимуть по іншому, а вони цього не розуміють, бо бариги, і їх треба приймати від влади», – зазначив Петро Ворона.

Такої ж думки і Євгеній Ліпатов, активіст «Руху нових сил», політичної партії, яку очолює Міхеіл Саакашвілі:

«Ми виходили на акції в листопаді, тоді ми вимагали створити антикорупційний суд та запровадити прозору виборчу систему. Та Парламент не чує народ, тому ми вирішили виходити на акції протестів і вже вимагати відставку Петра Порошенка, який монополізував владу. Друга наша вимога, оскільки Парламент показав своє нездатність приймати реформаторські закони, проведення парламентських виборів. Туди мають зайти 300 нових осіб, які не належать політичним партіям і не залежать від олігархів. Обирати їх потрібно на рік».

Під час мітингу була оголошена резолюція, головна вимога якої відставка Президента.

За словами полтавців, якій вийшли на мітинг, одні з причин необхідності зміни влади – війна на сході країни, яку кандидат в Президенти Петро Порошенко обіцяв завершити за лічені година, та надто високі ціни на комунальні послуги. На думку полтавців, саме Президент винен в тотальному зубожінні населення.

Піднімали на мітингу і питання діяльності обласної ради, адже минулого тижня депутати провели виїзну сесію на території приватного підприємства.

Loading...