Полтавці влаштують «Екопосиденьки»

Автор: Анна Аксюк, 13 серпня, 09:10

Фото: Полтавці влаштують «Екопосиденьки» (Джерело - swissinfo.ch)


Дедалі популярнішим стає рішення жити з мінімальною шкодою екології. Тож у Полтаві вирішили влаштувати спеціальну зустріч, щоб допомогти вісм бажаючим розібратися  у цих питаннях.

Зокрема усім охочим про екосвідомість розповість полтавська волонтерка та екоактивістка Ірина Коноз, про що вона повідомляє у відповідній події у Фейсбуці:

«Мої екосвідомі друзі та всі, хто хоче ними стати але не знає з чого почати, разом з Volunteer Community Poltava запрошуємо вас на екопосиденьки! Поговоримо про те, чи можливо жити без сміття в українських реаліях».

Вхід на зустріч вільний. Організатори звертають увагу, що для реєстрації недостатньо відмітити «Відвідаю» в події і просять писати в приватні повідомлення Ірині Коноз.

На зустрічі можна буде дізнатися про те, як можна купувати у супермаркеті будь-які продукти, не використовуючи поліетиленових пакетів і як жити з мінімальним створенням відходів від споживання, або ж взагалі без сміття.

Сама ж екоактивістка уже давно почала впроваджувати подібний досвід у своє життя і готова поділитися усіма нюансами цієї відповідальної справи.

Раніше Ірина Коноз навіть започатковувала власний флешмоб до Міжнародного дня відмови від поліетилену, щоб люди вчилися обходитися без пакетів постійно, а не лише один день у рік.

Нагадаємо, з початку серпня триває акція «Збери портфель дитині», яка стартувала, подібний збір роблять у Полтаві вже вчетверте перед початком навчального року.

Полтавці влаштують «Екопосиденьки»

Опублікована: 13 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація