Полтавці здобули тридцять п'ять медалей відкритого кубку з кіокушин карате

Автор: Каріна Тютюнник, 27 грудня, 10:53

22 грудня Полтава приймала 4-ий відкритий кубок з кіокушин карате у розділі «ката». Юні спортсмени з нашого міста змогли вибороти 35 медалей різного ґатунку та дві спеціальні відзнаки.

Результати кубку нам повідомив організатор змагань – Дмитро Боклащук – Національний представник і Бранч-Чіф організації Іnternatoinal Budokai Union Kyodokyokushin.

Всього у змаганнях взяли участь 63 спортсмени з Полтави, Кременчука та Києва.

Загалом представники Полтави зуміли вибороти тридцять п’ять нагород різного ґатунку.

Результати полтавців у віковій категорії 6-7 років (0 «кю»)

У цій категорії відзначились вихованці Дмитра Боклащука – Данило Лень, який здобув 1 місце та Єгор Буланов, який став на змаганнях другим.

Результати полтавців у віковій категорії 6-7 років (10-9 «кю»)

Першим став Ярослав Половинкін (тренер Олександр Іванов), на другому місці Артем Мацак (тренер Олександр Іванов). Третє місце розділили Тимур Мисак (тренер Дмитро Боклащук) та Іван Пакуляк (тренер Олександр Іванов).

У цій віковій категорії посіли два призових місця і молодші дівчата: Анна Троцька – 1 місце (тренер Олександр Іванов) та Євгенія Калюжна – 2 місце (тренер Роман Барабаш).

Результати полтавців у віковій категорії 8-9 років (10-9 «кю»)

Три призові місця у цій віковій категорії вибороли вихованці Олександра Іванова: Святослав Пономаренко – 1 місце, Євгеній Заєць – 2 місце та Артем Струсь – 3 місце. Також на третім на змаганнях став Олександр Цікура (тренер Дмитро Боклащук).

Олександр Іванов зі своїми вихованцями (Джерело - соцмережі)

Результати полтавців у віковій категорії 8-9 років (8 «кю»+)

У цій категорії відзначились вихованці Дмитра Боклащука: Богдан Вишня – 1 місце, Павло Іванов – 2 місце, Андрій Боклащук – 3 місце та Михайло Посполітак – 3 місце.

Результати полтавців у віковій категорії 10-11 років (10-9 «кю»)

Два призових місця вибороли спортсмени під керівництвом Дмитра Боклащука – Андрій Ткаченко (1 місце) та Максим Кібкало (2 місце).

Третє місце між собою розділили Денис Костюченко та Максим Горбатенко – вихованці Романа Барабаша.

Роман Барабаш зі своїми вихованцями (Джерело - соцмережі)

Результати полтавців у віковій категорії 10-11 років (8 «кю»+)

У цій категорії усі призові місця вибороли вихованці Дмитра Боклащука: Артем Глебченко (1 місце), Кирило Шевченко (2 місце), Андрій Піпченко (з місце) та Захар Карнаух (3 місце).

Серед дівчат друге місце посіла Олександра Садовнікова (тренер Олександр Іванов).

Результати полтавців у віковій категорії 12-13 років (8 «кю»+)

Призові місця здобули знову ж таки вихованці Дмитра Боклащука: Олександр Лень (1 місце), Данило Посполітак (2 місце), Сергій Миглін (3 місце) та Андрій Коршенко (3 місце).

Результати полтавців у віковій категорії 14-15 років (8 «кю»+)

У цій категорії відзначились: Владислав Франчук – 2 місце, Антон Антонов – 3 місце, Андрій Миглін – 3 місце. Спортсменів тренував Дмитро Боклащук.

Результати полтавців у віковій категорії 18+

Під керівництвом Дмитра Боклащука першим став Роман Барабаш, третє місце розділили Олександр Іванов та Богдан Шуть.

Крім цього, полтавці отримали спеціальні відзнаки організаторів змагань. Ярослав Половинкін та Іван Пакуляк стали переможцями в номінації «краща техніка».

Цього разу командні місця не розподілялися, а був залік тренерів. Тож, за кількістю нагород, які вибороли вихованці під час змагання, кращим наставником став Дмитро Боклащук. На другому місці Олександр Іванов, третій – Роман Барабаш.

Опублікована: 27 грудня 2017