Полтавців запрошують до участі у соціальному турнірі «Футбол для Всіх»

Автор: Анна Аксюк, 11 лютого, 14:10

Фото: Полтавців запрошують до участі у соціальному турнірі «Футбол для Всіх» (Джерело - сторінка організації у facebook)


До участі запрошують змішані команди дівчат та хлопців, жінок та чоловіків віком від 14 років. Реєстрація відкрита як для команд чисельністю від 5 до 10 гравців, так і для індивідуальних заявок від осіб, які сформують команди безпосередньо на турнірі.

Турнір, який організовує благодійна організація «Взаємопоміч», відбудеться цієї п’ятниці, 15 лютого.

Організатори повідомляють, що таким чином використовують соціальний вплив футболу як для залучення до здорового способу життя, так і для вирішення гострих соціальних проблем, таких як гендерна нерівність, расизм, булінг, віддаленість інфраструктури, мова ворожнечі, насильницька радикалізація тощо.

Проведення соціального турніру «Футбол для Всіх» базуватиметься на трьох принципах: рівна участь кожного учасника та спільне прийняття рішень в кожній команді, чесна гра, розширення повноважень дівчат і жінок у футболі.

Коротко про регламент: команди грають 5х5, включно з воротарями за системою плей-­оф. Тривалість гри – 10 хвилин. Після перших ігор команди, які програли, продовжують грати за системою плей-­оф між собою. У гранд-фіналі зустрічаються переможці двох відповідних фіналів.

Турнір проведуть у Полтаві, в спортзалі факультету фізичного виховання ПНПУ (вулиця Остроградського, 2), з 14:00 до 16:00.

 Вхід вільний, але бажана попередня реєстрація до 14-го лютого включно за посиланням.

Серед учасників будуть розіграні навчальні посібники, тематичні футболки та символічні подарунки.

Також їм будуть розіслані електронні версії освітніх ресурсів. Усі запитання, зауваження, пропозиції можна надіслати на електронну пошту projects.vzayemopomich@gmail.com

Опублікована: 11 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація