Полтавців запрошують на благодійний майстер-клас з виготовлення бізібордів

Автор: Каріна Тютюнник, 6 жовтня, 16:58

Фото: Полтавців навчать створювати розвиваючі дошки для дітей (Джерело - besplatka.ua)


Завтра, 7 жовтня, в приміщенні 4-го навчального корпусу Полтавської державної аграрної академії відбудеться майстер-клас з виготовлення бізібордів. Виготовлені розвиваючі дошки передадуть в дитячу лікарню Полтави.

Під час майстер-класу полтавців навчать виготовляти бізіборди – розвиваючі дошки, що складаються з «маніпуляційних» елементів (предметів, з якими можна здійснювати різноманітні дії). Наприклад, «увімкнути-вимкнути», «відкрити-закрити», тощо. Це тренує дитячі пальчики, а також навчає поводженню з реальними аналогами у побуті. 

Виготовлені під час заняття бізіборди розмістять у лікарняних палатах Поліклінічного відділення № 2 Дитячої міської лікарні та Дитячого поліклінічного відділення № 1 міської лікарні, де проходять лікування діти з вадами розвитку.

Дошки мають необмежений термін придатності і залишаться на довгі роки у стінах Дитячої міської клінічної лікарні та будуть слугувати розвиваючим заняттям тисячам діток.

Захід відбудеться за ініціативи громадських активісток Тетяни Бардіної та Лесі Турбаєвської у рамках проекту «Одужуй, розвивайся, посміхайся».

Даний проект реалізується за сприяння ГО «Культурний ді@лог» при фінансовій підтримці програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні».

Опублікована: 6 жовтня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація