pq8uqb2gmay1bj3l

Під час цієї вечірньої велопрогулянки містом буде можливість дізнатися де знаходиться пам’ятка природи, перший в Україні живий пам’ятник Тарасу Шевченку, посаджений у Полтаві місцевою «Громадою» у час перепоховання Шевченка на спомин про перевезення тіла поета в Україну.

Організовують захід ГО «ВелоПолтава» та «Мандруймо Полтавщиною». Вони також анонсують, що учасники дізнаються, де ще посаджені дуби на честь Тараса Шевченка і побачать вікових велетнів, яким більше ніж 300 років.

«З нами Ви можете не тільки активно відпочити, а й найголовніше знайти і познайомиться зі своїми однодумцями», – відзначають творці велопокатеньки.

Захід відбудеться вже завтра, 24 червня. Зустріч запланована на 18:20 біля центрального входу у парк «Перемога». Тривалість: до 2 годин. Учасники проїдуть за маршрутом: парк Перемога – Першотравневий проспект – вулиця Пушкіна – провулок М'ясоєдова.

Із собою необхідно мати: справний велосипед, ліхтарик, мінімальний набір інструментів з запасною камерою, насос. Рекомендують мати велошолом, рукавички і зручний одяг.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.

Учасником велопрогулянки може бути кожен, кому виповнилося 16 років (молодші беруть участь тільки у супроводі батьків) і хто має початкові навички їзди на велосипеді. Участь безкоштовна.

За довідками можна звернутися за телефоном: +380503042030, Юрій.

Полтавців запрошують на велопрогулянку до дубу Кобзаря у нашому місті
Loading...