c8TJxr0XdZNN09WQ

21 квітня у Полтаві пройде відкрита дискусія з приводу концепції Нової української школи. До участі запрошуються батьки та педагоги, аби поділитися досвідом, очікуваннями та переживаннями про втілення інноваційних підходів у школах. Організатори, педагогічний центр «Академія», наголошують, що захід має на меті обмінятися взаємними очікуваннями саме від головних учасників освітнього процесу, знайти точки перетину та вибудувати […]

21 квітня у Полтаві пройде відкрита дискусія з приводу концепції Нової української школи. До участі запрошуються батьки та педагоги, аби поділитися досвідом, очікуваннями та переживаннями про втілення інноваційних підходів у школах.

Організатори, педагогічний центр «Академія», наголошують, що захід має на меті обмінятися взаємними очікуваннями саме від головних учасників освітнього процесу, знайти точки перетину та вибудувати конструктивні стратегії взаємодії.

Серед питань, які винесуть на обговорення є наступні:

  • Які вимоги висуває концепція НУШ до вчителів та батьків?
  • Які форми взаємодії між вчителями і батьками сприятимуть втіленню інноваційних підходів?
  • Якою є роль родини у реалізації концепції НУШ?
  • Як налагодити ефективну і радісну комунікацію між вчителем та родиною?

Зустріч розпочнеться об 11.00 за адресою вул. Соборності, 46, Педагогічний центр «Академія» та триватиме до 15.00 (вхід з боку міського будинку культури). Зареєструватися можна за посиланням.

Довідка

Педагогічний центр «Академія» – громадська організація, яка працює у сфері заохочення соціальної творчості молоді, наснаження діалогу між поколіннями, підтримки толерантності й культури миру. Команда Центру має чималу практику освітніх та соціальних проектів, співпрацює з громадськими організаціями Німеччини, Македонії, Швеції, Польщі. Є засновником ПНВК «Паросток» – асоційованої школи ЮНЕСКО, ліцензованого середнього навчального закладу з додатковою освітою у галузі міжнародні відносини.

Loading...