Полтавців запрошують на виступ лялькового кабаре ЦеШо

Автор: Вікторія Баберя, 16 квітня, 08:35

Фото: Полтавців запрошують на виступ лялькового кабаре ЦеШо (Джерело - youtube.com)


19 квітня в Полтавському ляльковому театрі відбудеться концерт ЦеШо від ЦСМ «ДАХ». Полтавців запрошують відвідати захід.

ЦеШо – соціальне лялькове кабаре, в якому артисти міркують про сучасний світ та місце людини в ньому. Режисером та засновником є Влад Троїцький.

5 акторів через поєднання музики та театру говорять про те, що оточує нас щодня, але що ми не помічаємо. Рефлексують над тим, хто ми, де та як живемо. У руках музикантів – віолончель, контрабас, акордеон, мелодика, саксофон, ксилофон та перкусії.

Разом з ними на сцені – їх зменшені копії, 5 ляльок у таких же комбінезонах та кольорових шапках. Ляльки наслідують творчі інтонації та акценти акторів, водночас відображаючи та протестуючи проти Безликості.

Всього в програмі заплановано показати 18 композицій, сплетені в авторську послідовність з переходами-переливами між ними.

Квитки можна придбати в галереї Art Jump (вул. Монастирська, 3) з понеділка по п'ятницю з 11.00 по 18.00. Вартість: 100 – 200 грн.

Концерт ЦеШо розпочнеться о 19.00.

Афіша заходу

А перед виступом лялькового кабаре о 16.00 в галереї Jump відбудеться лекція Влада Троїцького «Навіщо потрібно мистецтво». Прослухати її можуть усі бажаючі, адже вхід безкоштовний.

Довідка

Влад Троїцький — український театральний актор, режисер, драматург і телеведучий російського походження. Засновник першого в України незалежного театру «ДАХ». Засновник і художній керівник гуртів Дахабраха, фрік-кабаре Dakh Daughters, лялькове кабаре ЦеШо, проекту NOVAOPERA. Засновник і президент міжнародного мультидисциплінарного фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ. Режисер у театрах України, Німеччини, Угорщини, Польщі, Швейцарії.

Опублікована: 16 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація