Полтавців запрошують на зустріч із засновником логістичного бізнесу

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 14 березня, 16:11

Фото: Полтавців запрошують на зустріч із підприємцем (Джерело - drs.gov.ua)


Уже сьогодні, 14 березня, Ростислав Караптан розкаже про власний підприємницький досвід і навчання в Міжнародному інституті менеджменту.

Захід відбудеться в Полтавському осередку Українській академії лідерства о 18.30. Організатори – Молодіжний бізнес-клуб (МБК).

Як зазначається на сторінці заходу, Ростислав Караптан – засновник і комерційний директор ТОВ «Торгсервіс», яке займається наданням послуг в організації бізнесу в HoReCa в Полтавській області (дистрибуцією, складською логістикою, вантажними перевезеннями та орендою торгівельного обладнання). На ринку з 1997 року.

Наразі підприємець навчається в Міжнародному інституті менеджмент, тому йому можна буде задати питання з приводу освіти MBA для керівників вищої ланки.

Обов’язкова реєстрація тут.

Адреса заходу – провулок Рибальській, 16.

Афіша заходу

Довідково

Молодіжний бізнес-клуб (МБК) – громадська організація, створена в 2014 році, є об’єднанням полтавських підприємців. МБК організував Перший молодіжний бізнес-форум у Полтаві, битви стартапів і воркшопів. Зустрічі для членів клубу відбуваються щочетверга у різних форматах: тренінги, екскурсії на виробництва, лекції тощо.

 

Опублікована: 14 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація