Полтавців запрошують намалювати зимовий сад

Автор: Анна Аксюк, 15 січня, 09:16

Фото: Полтавців запрошують намалювати зимовий сад (Джерело – Gallerix)


Полтавців запрошують на творчий художній  майстер-клас, де пропонують навчитися переносити зимові пейзажі на полотна за допомогою акварельних фарб.

«Після гучних святкувань було б непогано трохи відпочити від турбот і насолодитися прогулянкою в зимовому саду. Чому б ні? Будемо разом створювати свою прогулянку за допомогою акварелі та дізнаємося, що сніг не завжди буває тільки білим!», – повідомляють організатори.

Захід відбудеться вже цієї неділі, 19 січня, о 14:00, у кафе «Сто доріг», що по вулиці Пилипа Орлика, 18. Майстер-клас проводить художниця та керівник арт-студії «Кольорова зебра» Марина Шевченко.

Учасники малюватимуть свої творіння протягом чотирьох годин. Вартість участі – 350 гривень з кожної особи. Кава-пауза та всі матеріали включені у вартість. Власникам сертифікату – знижка 10 %. Кількість учасників обмежена, усього мають шість вільних місць.

Обов'язковим є попередній  запис за телефонами : (095)6975363; (096)2687028. Також записатися можна в особистому повідомленні Марині Шевченко.

Полтавців запрошують намалювати зимовий сад

Опублікована: 15 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація