hFjJ6IjNIXaz8uAW

Гурт Mountain Breeze гідно представив пісню I see you і отримав хороші відгуки від суддів і глядачів. Проте до шістки фіналістів Національного відбору на Євробачення 2018-го року потрапити не вдалося. Полтавці, які запам’яталися Україні яскравим дебютом у шоу Х-фактор (2016), виступили сьомими. Авторську композицію I see you тримали в таємниці до самого виступу. «У ній […]

Гурт Mountain Breeze гідно представив пісню I see you і отримав хороші відгуки від суддів і глядачів. Проте до шістки фіналістів Національного відбору на Євробачення 2018-го року потрапити не вдалося.

Полтавці, які запам’яталися Україні яскравим дебютом у шоу Х-фактор (2016), виступили сьомими.

Авторську композицію I see you тримали в таємниці до самого виступу.

«У ній ми співаємо про те, що я, Міша, Ілля відчуваємо, коли ми поруч із рідною, близькою людиною. Це може бути любов до дівчини, батьків, брата. Я бачу тебе – і це все, що мені потрібно», – зазначив Олександр Біляк, фронтмен гурту.

Яскраву заявку наймолодших учасників Нацвідбору ведучий Сергій Притула назвав «полтавською експансією». Загалом хлопці отримали схвальні відгуки від суддів. Mountain Breeze також увійшли в топ-трійку півфіналістів за версією музичного продюсера відбору Руслана Квінти. 

«Ніколи ще не була представлена країна юністю. Хочеться юності, романтики», – зазначив Андрій Данилко, і з ним погодився колега по суддівству Євген Філатов (The Maneken).

Mountain Breeze отримали 6 балів від суддів. Глядачі оцінили виступ полтавців також у 6 балів. Це дозволило посісти 4-ту сходинку півфіналу, проте результату не вистачило, щоб пройти далі.

До трійки фіналістів, яких визначили минулого разу, – виконавців VILNA, LAUD, The Erised – доєдналися MELOVIN, TAYANNA і KADNAY. Рівно за тиждень, 24 лютого Україна обере, хто представлятиме її на міжнародному конкурсі в Лісабоні (Португалія).

Нагадаємо, історія Mountain Breeze розпочалася в Полтаві в 2014 року у якості кавер-бенду. У 2016-му році про них дізналася вся країна завдяки успіху в шоу Х-фактор. Тепер тодішній наставник хлопців, Андрій Данилко, судив їх у Нацвідборі.

За 2017-й рік хлопці встигли відіграти перший тур Україною, виступити на найкрутіших фестивалях країни Atlas Weekend, CхідРок, RazomFest, випустити сингли Running Low і WWWT. Також Mountain Breeze анонсували вихід альбому та концерт у Києві.

Loading...