Полтавцям покажуть безпечні веломаршрути

Автор: Анна Аксюк, 14 серпня, 09:22

Фото: Полтавцям покажуть безпечні веломаршрути


ГО «ВелоПолтава» організовує в Полтаві недільну вело школу, де розкажуть про безпечні веломаршрути нашого міста, маршрути виїзду за місто до місць відпочинку тощо.

Зустріч відбудеться в неділю, 18 серпня, о 09:00 у парку «Перемога». Організатори радять відвідати  її новачкам і велородинам з дітьми. Адже це буде некваплива недільна велопрогулянка вулицями та парками міста з ознайомленням з правилами дорожнього руху.

Триватиме велопрогулянка дистанцією 5-7 км  протягом 1,5-2 години.

Організатори пояснюють важливість такого заходу:

Мабуть  всі вже помітили, зростаючу кількість велолюбителів на вулицях Полтави, що не може не радувати! І, за цих приємним фактом, на жаль  потяглася і негативна статистика велоДТП, падінь, травмувань і, на жаль, трагедій! Як не зіпсувати собі та своїм рідним настрій на літо, безпечно та комфортно їздити містом на велосипеді, що за знаки та різнокольорові вогники ми бачимо на вулицях? Про це та інше ви поспілкуєтеся з досвідченими велоколегами з ВелоПолтави недільного ранку».

То ж усіх учасників чеває набуття теоретичного та практичного досвіду правильного, комфортного та безпечного пересування містом.

Опублікована: 14 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація