Полтавцям пропонують принести неробочі ртутні термометри для утилізації

Автор: Анна Аксюк, 5 березня, 13:37

Фото: Полтавцям пропонують принести неробочі ртутні термометри для утилізації (Джерело - Погляд)


Полтавський екоактивіст Сергій Антоненко вже вп`яте з власної ініціативи відвозить небезпечні ртутні відходи на утилізацію до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради.

Вже сьогодні о 17:00 він відправляється з Київського вокзалу. До цього часу містяни можуть зв’язатися з ним телефоном 0669409756 і принести не працюючі ртутні термометри. Головне – щоб вони мали цілий корпус. Поки що на утилізацію принесли 7 ртутних термометрів.

Вивезення небезпечних відходів – особиста ініціатива Сергія Антоненка. Він вивозить власні використані ртутні лампи і паралельно може взяти термометри, але для ламп від населення місць поки що не має.

Додамо, що у Львові ртутні прилади приймають безкоштовно.

Там уже майже протягом 10 років проводять дні прийому ртуті у населення, про що повідомляють на офіційному сайті Львівської міської ради. Дана послуга безкоштовна, безстрокова та покликана зменшити вплив такої хімічно-небезпечної речовини на здоров'я мешканців міста. Ртуть від населення в будь-яких ємностях приймається управлінням із середи по п'ятницю кожного тижня з 10.00 до 17.00 год. за адресою: м. Львів, вул. Стефаника, 4, каб. № 6 (вхід із вул. Чайковського).

Нагадаємо, минулого року Сергій Антоненко виграв справу за позовом до міськради з приводу бездіяльності міської влади щодо утилізації небезпечних відходів.

Сергій Антоненко став екоактивістом з 2003 року, є волонтером у організаціях «Еколтава», «Зробимо Україну Чистою», «ЕкоДніпр», координатор акції «Батарейки, здавайтеся!».

Опублікована: 5 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація