Полтавцям пропонують зняти відео про характер міста і виграти навчання в кіношколі США чи Європи

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 7 травня, 09:31

Фото: Полтавцям пропонують зняти відео про характер міста (Джерело – gloss.ua)


На початку травня стартував всеукраїнський конкурс «Місто з характером». Його учасники мають зняти коротке відео (не більше 2-3 хвилин) про своє улюблене місто. Переможець отримає місяць навчання в одній із всесвітньовідомих кіношкіл.

Як повідомляють організатори, конкурс складається з двох частин: професійної, в якій беруть участь молоді режисери або ті, хто пов’язує своє життя з кіно, та любительської, в якій можуть брати участь усі охочі. Учасники конкурсу мають зняти відео від 1 до 3 хвилин, що розкриє унікальний характер їхнього міста.

Головний приз для переможця професійного конкурсу – 1 місяць навчання в одній із найвідоміших кіношкіл світу. Для любителів – сертифікати на придбання техніки (1 місце – 25 тис. грн, 2 місце – 15 тис. грн, 3 місце – 10 тис. грн).

«Кожне місто має свій особливий характер, тому конкурс має одразу дві соціальні задачі: по-перше – дати українцям можливість побачити унікальність та неповторність, самобутність своїх улюблених  міст без стереотипів та шаблонів. По-друге – віднайти талановитих молодих людей, які починають свій шлях у режисурі та кіно, і показати їхнє вміння всій Україні, адже найкращі ролики будуть продемонстровані широкій аудиторії», – розповіла представник організаторів конкурсу IDS Borjomi International Оксана Панкіна.

До журі конкурсу увійшли:

  • Аґнєшка Голланд, режисерка фільму «Ґарет Джонс», прем'єра якого відбудеться в Україні у листопаді 2019 року, а також лауреатка «Золотого глобусу», володарка «Срібного ведмедя» Berlinale 2017 та багатократна номінантка премій «Оскар», BAFTA, «Гойя» й інших престижних кінонагород;
  • генеральний продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич;
  • генеральний директор Arthouse Traffic Денис Іванов;
  • кінорежисер та сценарист, куратор режисерського курсу Ukrainian Film School Тарас Ткаченко;
  • генеральний продюсер Family Production Анастасія Буковська.

«Українське кіно стрімко розвивається, і такі конкурси цьому сприяють. Для більшості українців це чи не єдина можливість отримати кіноосвіту світового рівня і навчатися у видатних майстрів кінематографу. Наприклад, у New York Film Academy в Парижі, Metfilm Sсhool в Берліні або Film Academy в Празі – залежно від творчого стилю переможця, його бажання, досвіду та рівня підготовки», – зазначила Юлія Сінькевич.

Подавати свої роботи на конкурс можна з 2 травня по 10 червня за посиланням https://bit.ly/2UX8Z5L.

Афіша

Шорт-лист оголосять 14 червня, а прізвища переможців стануть відомі вже 21 червня 2019 року.

Більше інформації про конкурс «Місто з характером», критерії оцінки, правила участі та інші подробиці шукайте на сторінці Facebook та на сайті.

Опублікована: 7 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація